KONE-TUOMI OY

Turun konepaja

Tarjouspyynnöt
tarjousturku@kone-tuomi.fi

Tilaukset
tilausturku@kone-tuomi.fi

Vaihde (02) 274 3300

etunimi.sukunimi@kone-tuomi.fi

Osoite:
PL 709 (Vahdontie 9)
20361 TURKU

Kauttuan konepaja

Tarjouspyynnöt
tarjouskauttua@kone-tuomi.fi

Tilaukset
tilauskauttua@kone-tuomi.fi

Vaihde (02) 8387 4200

etunimi.sukunimi@kone-tuomi.fi

Osoite:
Turuntie 145
27500 KAUTTUA


Henkilöstö

TURKU

Liisa Lehtinen
Hallituksen pj.
Puhelin: 02 274 3300
liisa.lehtinen@kone-tuomi.fi

Marko Lehtinen
Talous-, markkinointiviestintä-, tietohallinto-, työsuojelu- ja henkilöstöasiat
Puhelin: 0440 274 423
marko.lehtinen@kone-tuomi.fi

Henry Lähteenmäki
Tekn. johtaja, tuotannon johto, tarjouspyynnöt
Puhelin: 0400 612 193
henry.lahteenmaki@kone-tuomi.fi

Jouni Kostamo
Työnjohto
Puhelin: 0440 274 421
jouni.kostamo@kone-tuomi.fi

Juha-Pekka Kiilunen
Työnjohto
Puhelin: 0440 274 425
juha-pekka.kiilunen@kone-tuomi.fi

Maura Tuomi
tilausten käsittely
Puhelin: 02 2743300
maura.tuomi@kone-tuomi.fi

KAUTTUA

Pekka Ravantti

Tekn. johtaja, tuotannon johto, tarjouspyynnöt
Puhelin: 044 732 4148 
pekka.ravantti@kone-tuomi.fi   

Pasi Jääskeläinen
Työnjohto
Puhelin: 044 732 4150
pasi.jaaskelainen@kone-tuomi.fi 

Mika Vaaranen
Työnjohto
Puhelin: 044 732 4149
mika.vaaranen@kone-tuomi.fi